originální pexeso
Příšerná Praha

Pojďme si zavzpomínat na bezstarostné chvíle při hraní her. Společně strávený čas je totiž ten nejlepší způsob dobíjení energie, že?

Možná vás napadne, že pexeso je hra pro malé děti. Tohle pexeso ale není. Je totiž pěkně záludné, takže o zábavu budete mít zaručeně postaráno. A v čem je jeho záludnost? Hledáte totiž dva různé obrázky, které mají ale něco společného.

Všechna místa, která jsem pro toto pexeso vybrala a nafotila, navštěvujeme při prohlídkách Příšernou Prahou, a tak máte možnost dozvědět se, co mají tato místa společné a možná i něco příšerného navíc.

Příšerná Praha je tu pro všechny, co jsou příšerně znudění, příšerně osamělí, a nebo příšerně utahaní! Zapomeňte na příšerně nudné přednášky, které se jen někdo nabifloval podle návodu.

Prohlídky si sestavuji sama a tak, abych zaujala především místní. Vybírám jen ty nejpříšernější povídačky a legendy, někdy dokonce i příšerně vtipné historky, nebo ohromující fakta. Zapište se do mého newsletteru a získáte mé originální pexeso o Praze jako poděkování za váš zájem!

A k tomu  navíc:

  • novinky o mých prohlídkách z první ruky
  • jako první se dozvíte o spuštění nové trasy
  • budete mít všechny termíny na jednom místě
  • A dozvíte se, co je na Praze tak moc příšerného…