Připravované trasy

Nový Svět a Malá Strana

love locks, love, love lock-2819543.jpg

Praha Seznamovací

air, cooling, fan

Praha Svůdná

fingerprint, house, house facade-1174309.jpg

Praha detektivní

fire, flame, fire bowl-2573720.jpg

Praha Hořící

Baby-friendly Praha​

Prahou po stopách tradic​

Co nabízím?

Skupinové a soukromé prohlídky Příšerné Prahy

Proč příšerné? Protože z těch historek se vám někdy zatočí hlava! Vybírám jen ty nejpikantnější, nejstrašidelnější a nejvtipnější příběhy. Ideální pro menší skupinky přátel. Horký nápoj v ceně!

Praha seznamovací
(v přípravě)

Na této dvouhodinové prohlídce se dozvíte spoustu zajímavostí o Praze a díky seznamovacím aktivitám a hrám navážete nová přátelství, nebo možná i víc. Introvert-friendly.

Pexeso

Pojďme si zavzpomínat na bezstarostné chvíle při hraní her. Společně strávený čas je totiž ten nejlepší způsob dobíjení energie, že? Pexeso možná považujete za hru pro děti, ale tohle, které jsem pro vás vytvořila,  je pěkně záludné a tudíž i super zábavné. Mé originální pexeso prověří vaše znalosti o Praze, a to i když jste se tu narodili a znáte ji jako své boty! Zaregistrujte se a získejte ho zdarma.

Baby-friendly praha
(V přípravě)

Pro všechny příšerně otrávené rodiče, co by rádi na chvíli vyměnili dětské hřiště za něco intelektuálnějšího. Potkáte další podobně naladěné lidi a skvěle se odreagujete. Na hodinku, bez schodů a jiných bariér, s tipy, kam zajít i s miminkem.

Tematické prohlídky příšernou Prahou
(V přípravě)

Zelené punčochy! Ta holka má zelené punčochy! Víte, co to na přelomu minulého století znamenalo? Tušíte, jak si podvodníčci a zlodějíčci označovali domy běžných občanů? A kde býval tzv. Ústav pro blbce a idioty? Tak přesně tohle se už brzy dozvíte na tematických prohlídkách Prahou.