Prohlídky Prahou

Možná si říkáte, že Prahu znáte jako své boty, protože tu přece roky bydlíte. Anebo jste tu byli před lety se školou a připadalo vám to jako nudná nutnost, která se musí jednou za život přetrpět. Ale ne každá prohlídka s průvodcem musí být tím nutným zlem a já vás o tom přesvědčím! Jak? Mé prohlídky nejsou od začátku do konce jen samá data a jména. Se mnou se nebudete cítit jako na hodině dějepisu, ani vás nebudu zkoušet z toho, co si pamatujete ze školy.

Mé prohlídky jsou nabité zajímavými příběhy, legendami a povídačkami, které prokládám vlastními vzpomínkami na dětství, které jsem trávila s mou maminkou malířkou na Malé Straně a v okolí Karlova mostu. Baví mě detektivní příběhy a pikantnosti, takže se o ně s vámi velmi ráda podělím. Nečekejte ode mě strnulé a přesně nalinkované trasy, ráda občas dle situace a nálady skupiny zaimprovizuji, ale tématu zůstanu věrná. Před každou prohlídkou si znovu ověřuji určité informace (jako např. změny v otevírací době), přizpůsobuji se potřebám klienta (s kočárkem vybírám schůdnější cestu) a snažím se pružně reagovat na nečekané situace (jako třeba když se rozprší nebo je vedro k zalknutí). Na prohlídkách mě vždy provází můj věrný nápojový pomocník ruKÁVek, který dostanete na vyzkoušení při prohlídkách s kávou, čajem či svařákem. Přečtěte si jeho příběh a nebo něco více o mně.

Proč objevovat Prahu právě se mnou?

Žádný dějepis

Nejsem žádná historička a už vůbec nechci nikoho zkoušet z toho, co si pamatuje ze školy. Baví mě příběhy, legendy, drby a špeky. Miluju detektivní příběhy, fascinuje mě kabaret a možná jsem občas trochu moc zaujatá architekturou.

ušetříte čas

Přečetla jsem spoustu knížek a materiálů, a vybrala pro vás jen ty nejpříšernější příběhy! Krásný zážitek tak máte úplně bez práce. Už nemusíte trávit hodiny na internetu hledáním něčeho zajímavého, co by zpestřilo vaši procházku Prahou. Nemusíte ani přemýšlet, co asi tak stihnete za dvě hodiny, nebo kde si dát "neturistickou" kávu.

Emotivní zážitek

Taky milujete ten pocit, když se na dovolené procházíte večerním městem a objevujete další a další zákoutí? Potkáváte nové lidi a navazujete přátelství? Tak přesně takový zažitek mám pro vás nachystaný. Bez stresu z cestování, v pohodě.

Níže se podívejte, jaké trasy pro vás mám v rámci série Příšerná Praha aktuálně v nabídce nebo se inspirujte mými články v rubrice Praha. Nezapomeňte si zdarma stáhnout mé zábavné a záludné pexeso o Praze a přihlaste se tak k občasnému newsletteru s novinkami! V infoliště dole najdete zajímavé statistiky, recenze a pod ní mé profesní certifikáty.

Dosavadní statistiky

5

Prohlídkových
tras

218

Počet prohlídek

1810

Spokojených zákazníků

Recenze

"Zuzanka je velmi milá a sympatická dáma, která má široké znalosti o Praze i dalších místech, kde průvodcuje, informace si aktualizuje a stále se na sobě snaží pracovat. Svým výkladem umí zaujmout, prozradit nějaké zajímavosti k místům a hlavně do toho dát trochu své osobnosti. Individuálně se připravuje na požadavky konkrétního klienta a dává mu tak takovou šíři výkladu, o jaký má zájem."
Eva
pardubický kraj
"Zuzka prováděla naši skupinku a všichni jsme byli moc spokojení. Byla připravená, zároveň mluvila hodně zábavně a trpělivě odpovídala na naše otázky."
Eliška
středočeský kraj

Vzdělání v oboru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *