Prohlídky Prahou

Možná si říkáte, že Prahu znáte jako své boty, protože tu přece roky bydlíte. Anebo jste tu byli před lety se školou a připadalo vám to jako nudná nutnost, která se musí jednou za život přetrpět. Ale ne každá prohlídka s průvodcem musí být tím nutným zlem a já vás o tom přesvědčím! Jak? Mé prohlídky nejsou od začátku do konce jen samá data a jména. Se mnou se nebudete cítit jako na hodině dějepisu, ani vás nebudu zkoušet z toho, co si pamatujete ze školy.

Mé prohlídky jsou nabité zajímavými příběhy, legendami a povídačkami, které prokládám vlastními vzpomínkami na dětství, které jsem trávila s mou maminkou malířkou na Malé Straně a v okolí Karlova mostu. Baví mě detektivní příběhy a pikantnosti, takže se o ně s vámi velmi ráda podělím. Nečekejte ode mě strnulé a přesně nalinkované trasy, ráda občas dle situace a nálady skupiny zaimprovizuji, ale tématu zůstanu věrná. Před každou prohlídkou si tak znovu ověřuji určité informace (jako např. změny v otevírací době), přizpůsobuji se potřebám klienta (s kočárkem vybírám schůdnější cestu) a snažím se pružně reagovat na nečekané situace (jako třeba když se rozprší nebo je vedro k zalknutí). Na prohlídkách mě vždy provází můj věrný nápojový pomocník ruKÁVek. Přečtěte jeho příběh a nebo něco více o mně.

Níže se podívejte, jaké trasy pro vás aktuálně připravuji nebo se inspirujte mými články v rubrice Praha. V infoliště najdete zajímavé statistiky, recenze a pod tím mé profesní certifikáty.

Připravuji:

fingerprint, daktylogramm, papillary

Praha detektivní

hand, female, woman

Pikantnosti Staré Prahy

air, cooling, fan

Svůdná Praha

embroidery, embroidered, craft

Prahou po stopách tradic

Dosavadní statistiky

5

Prohlídkových
tras

214

Počet prohlídek

1798

Spokojených zákazníků

Recenze

"Zuzanka je velmi milá a sympatická dáma, která má široké znalosti o Praze i dalších místech, kde průvodcuje, informace si aktualizuje a stále se na sobě snaží pracovat. Svým výkladem umí zaujmout, prozradit nějaké zajímavosti k místům a hlavně do toho dát trochu své osobnosti. Individuálně se připravuje na požadavky konkrétního klienta a dává mu tak takovou šíři výkladu, o jaký má zájem."
Eva
pardubický kraj
"Zuzka prováděla naši skupinku a všichni jsme byli moc spokojení. Byla připravená, zároveň mluvila hodně zábavně a trpělivě odpovídala na naše otázky."
Eliška
středočeský kraj

Vzdělání v oboru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Z důvodu současné pandemické situace probíhají prohlídky v omezeném režimu. Napište mi prosím přes kontaktní formulář o aktuální podrobnosti. Děkuji za pochopení. Zuzka